System rozliczeń

System rozliczeń Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Tarasiuka w Lublinie oparty jest na zasadzie przejrzystości i rzetelności.

Wysokość wynagrodzenia związanego z udzieleniem porady prawnej lub spodziewanego honorarium związanego z prowadzeniem sprawy uzależniona jest od charakteru sprawy, jej stopnia skomplikowania oraz od nakładu pracy adwokata niezbędnego do jej wyjaśnienia.

Kancelaria Adwokacka adwokata Pawła Tarasiuka w Lublinie dokłada starań, ażeby określić wysokość wynagrodzenia już na bezpłatnym spotkaniu inauguracyjnym, niemniej jednak chcemy zwrócić uwagę, że w sprawach zawiłych lub w sprawach, w których występuje np. konieczność zapoznania się z aktami sprawy etc. ustalenie wysokości wynagrodzenia może nastąpić dopiero po zapoznaniu się z dodatkowymi dokumentami i po opracowaniu strategii.

Dzięki takiej polityce finansowej Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Tarasiuka w Lublinie zyskujecie Państwo możliwość indywidualnego opracowania i przystępnego dostosowania wysokości wynagrodzenia do konkretnej sprawy.

WAŻNE: W związku z licznymi zapytaniami uprzejmie informujemy, że Kancelaria Adwokacka adwokata Pawła Tarasiuka w Lublinie nie udziela bezpłatnych porad prawnych.