O mnie

Bardzo dziękuję za zainteresowanie stroną internetową Kancelarii Adwokackiej w Lublinie.

Zawód adwokata wykonuję z pełnym zaangażowaniem i sumiennością, dzięki czemu mam przyjemność udzielania Klientom pomocy prawnej nawet w najtrudniejszych sprawach.

Uważam, że każdy problem może okazać się aktywatorem pozytywnych zmian, wystarczy działać wnikliwie i rzetelnie by go rozwikłać. Fundament działalności Kancelarii stanowi indywidualne podejście do Klienta. Wiele satysfakcji sprawia mi działanie z entuzjazmem przy zachowaniu maksymalnego poziomu dyskrecji, dzięki czemu zawsze na czas otrzymujecie Państwo merytoryczne wsparcie.

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, prawa karnego wykonawczego i prawa karno-skarbowego, a także wykroczeń. Kancelaria zajmuje się również stałą obsługą podmiotów gospodarczych, a także prowadzeniem spraw cywilnych, w tym odszkodowawczych, rozwodowych i związanych z podziałem majątku wspólnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w latach 1999-2004 na studiach prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i w latach 2004-2008 na aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie, a następnie po zdaniu egzaminu adwokackiego i wpisaniu na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Lublinie za nr wpisu LUB/Adw/915 w ramach prowadzonej przeze mnie od dnia 5 sierpnia 2008 r. Kancelarii Adwokackiej.

Siedzibą Kancelarii jest Lublin, jednakże świadczę pomoc prawną na terenie całego kraju.